-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumPytësoriKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Amarda, Gazi Dhe Artushi - Facebook [Album 2011]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Amarda, Gazi Dhe Artushi - Facebook [Album 2011]   Thu Dec 16, 2010 11:25 am

Amarda, Gazi Dhe Artushi - Facebook [Album 2011]

Albumi PerMban Keto KeNG

1.Amarda , Gazi , Artushi - Don mem ndrydh e shtrydhe 2011
2.Amarda , Gazi , Artushi - Luj qyqekun 2011
3.Amarda , Gazi , Artushi - Me dashni bejme bashkim 2011
4.Amarda , Gazi , Artushi - Me miljona jemi plisa 2011
5.Amarda , Gazi , Artushi - Origjinale 2011
6.Amarda , Gazi , Artushi - Dashuri e sinqerte 2011
7.Amarda , Gazi , Artushi - Paskan dal qikat per qejf 2011
8.Amarda , Gazi , Artushi - Sheiku 2011
9.Amarda , Gazi , Artushi - Kafe muhabet 2011.mp3
10.Amarda , Gazi , Artushi - Te kam shpirt e te kam gjan 2011
11.Amarda , Gazi , Artushi - Ska e treta e verteta 2011
12.Amarda , Gazi , Artushi - Facebook 2011

________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM  :D
 
Amarda, Gazi Dhe Artushi - Facebook [Album 2011]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem- :: MUZIKA SHQIPE /E HUAJ :: Albume Shqip 2011-
Kërce tek: