-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumPytësoriKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 -Lajmerim.!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 3
Join date : 26/12/2009
Age : 32
Location : Kosove

MesazhTitulli: -Lajmerim.!   Tue Feb 02, 2010 1:54 pm

-Pershednetje.E Kam nje kerkes per Vizitort e Alba-Vip.Te mos ofendoni ne chatin e Vogel ketu sepse ky nuk shte per ofendime ky eshte per te len nje pershendetje per ndonje person te afert te juajin dhe ti uroni ndokujt.Ju lutem mos me detyroni ta fshi krejt edhe me u prek shume persona nga kjo gje.


Edituar për herë të fundit nga Admin në Tue Mar 23, 2010 6:05 am, edituar 4 herë gjithsej (Reason for editing : -LAJMERIM.!)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
 
-Lajmerim.!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem- :: INFORMATA RRETH ALBA-VIP :: Informata rreth Alba-Vip-
Kërce tek: