-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumPytësoriKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 2:32 pmBiG WoLF Ft BiG NiGhT - Mos u Muno 2010


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1


Edituar për herë të fundit nga Mc-LiNdY në Wed Mar 24, 2010 3:49 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 2:35 pm

Dj BunGi - Mfalni (Diss Profesorave)


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 2:43 pm
BiG WoLF A.k.a PsyChoPaTh - GjiThmonBiG WoLF A.k.a PsyChoPaTh - Diss UnderGrounDiT 2010BiG WoLF A.k.a PsyChoPaTh - DikTatuRa E WoLFiT 2010


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1


Edituar për herë të fundit nga Mc-LiNdY në Wed Mar 24, 2010 3:47 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 2:48 pm

2 Kosovar - Nata jon2 Kosovar - ani kush a ka vjen


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 3:10 pm

NoiZY


01. Noizy - Oh My (feat. Dj. Enno )02. Noizy - Bonjour (feat. Renegade & J.R.)03. Noizy - Telefoni04. Noizy - From the block (feat. Big H)05. Noizy - Wattsup (feat. Lil Koli)06. Noizy - So Sick (feat. Krimineli)07. Noizy - Tuten me ec Vetem (feat. Shadow & A.K.)09. Noizy - Keepin it Gangsta10. Noizy - Vec per ty11. Noizy - Little Lady ( A dedicated to my daughter )12. A.K. - Shanse S'kane (feat. Renegade & J.R.)13. Noizy - Kadale Kadale (feat. Shadow, JG-NO, Blazer & Mal..14. Noizy - I Guess ya hatting15. Noizy - Still16. Noizy - Outro (feat. Onzino)


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1


Edituar për herë të fundit nga Mc-LiNdY në Wed Mar 24, 2010 3:36 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 3:23 pmAgresioni feat Baba Trodon and Rapp Dogg- Nuk e Dita


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1


Edituar për herë të fundit nga Mc-LiNdY në Wed Mar 24, 2010 3:44 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 3:42 pmCapital T - Rrenci 2010


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 3:53 pmMali-G ft Noizy - Dridhet Veni ( Maksi BEATS ) 2010


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Wed Mar 24, 2010 4:27 pm

Rascom feat BimBimma - Nuk Bon Me Lon 2010


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Thu Mar 25, 2010 9:49 amXeroxO ft Mc BooY - (GalaxicStar)Kom Deshir 2010Mc BooY Feat. XeroxO- Dita Fitores -2010 prod by KauZza


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1


Edituar për herë të fundit nga Mc-LiNdY në Mon Nov 29, 2010 1:50 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Tue Mar 30, 2010 10:42 amB-Genius - Sme mungon(Prod. by InsecT)


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   Mon Nov 29, 2010 1:48 pm
Noizy ft. Ester Hoxha - Te urej se te dua 2010


________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM :D
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Muzik HiP HoP 2010 PoSTo dhe Shiko ;(
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem- :: DISKUTIME :: Muzik-
Kërce tek: