-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumPytësoriKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hendboll, sot hidhet shorti i Kupës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mc-LiNdY
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 140
Join date : 16/03/2010
Age : 27
Location : ITALY

MesazhTitulli: Hendboll, sot hidhet shorti i Kupës   Tue Mar 30, 2010 7:27 amPrishtinë, 30 mars - Shorti i ndeshjeve gjysmëfinale në hendboll në të dy konkurrencat do të tërhiqet të martën (sot) në orën 12:00 në Shtëpinë e Sporteve në Prishtinë. Kështu kanë njoftuar të hënën nga Federata e Hendbollit të Kosovës. Në konkurrencën e meshkujve në gjysmëfinale janë plasuar Prishtina, Besa Familgia, Kastrioti dhe Kosova, ndërsa te femrat Kosova, Prishtina, Shqiponja dhe Kastrioti. Ndeshjet e para gjysmëfinale do të luhen më 7/8 prill, ndërsa ato të kthimit pas një jave

________________________________________________________________________________________

O.T.R & GG RMY NR#1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.AlBa-ViP.CoM  :D
 
Hendboll, sot hidhet shorti i Kupës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem- :: SPORTI :: Sporti Shqiptar-
Kërce tek: