-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem- - Portal


-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

December 2021
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 31 më Sun Dec 27, 2020 9:09 pm
Statistikat
Forumi ka 542 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri molsarot

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 198 artikuj v 117 temat
Alba-Vip.News
Top posters
Mc-LiNdY (140)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
Mickonja (30)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
kristina (14)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
Admin (3)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
bond0075 (3)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
almaj (2)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
muhammed (1)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
beni (1)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
alexs (1)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
xheki40 (1)
Alba-Vip.Forum - Portal I_vote_lcapAlba-Vip.Forum - Portal I_voting_barAlba-Vip.Forum - Portal I_vote_rcap 
Tema Fundit
» pershendetje
Alba-Vip.Forum - Portal EmptySat May 05, 2012 4:45 pm nga xheki40

» Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Dy Lulkuqe Nje Boj Peme [Album 2011]
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyMon Aug 29, 2011 1:39 pm nga coldd14

» Meda - La ilahe il-Allah
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyTue May 17, 2011 2:36 am nga Mc-LiNdY

» Bilbilat e Prizrenit - Potpuri [ Album 2011 ]
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyWed May 11, 2011 1:12 pm nga bond0075

» - Motrat Mustafa - Syri i Keq - ( Album 2o11 )
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyWed May 11, 2011 1:08 pm nga bond0075

» Nero 10
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyThu Feb 03, 2011 12:38 pm nga Mc-LiNdY

» VLC Media Player (VideoLAN) 1.1.7
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyThu Feb 03, 2011 10:44 am nga Mc-LiNdY

» Pershendetje
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyThu Feb 03, 2011 9:38 am nga Mc-LiNdY

» Skype 5.1.0.112
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyWed Feb 02, 2011 12:58 pm nga Mc-LiNdY

Mire Se Vini Ne Alba-Vip.com ..:: Chati ::..
Forum Alba-vip
-Lajmerim.!
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyTue Feb 02, 2010 1:54 pm nga Admin
-Pershednetje.E Kam nje kerkes per Vizitort e Alba-Vip.Te mos ofendoni ne chatin e Vogel ketu sepse ky nuk shte per ofendime ky eshte per te len nje pershendetje per ndonje person te afert te juajin dhe ti uroni ndokujt.Ju lutem mos me detyroni ta fshi krejt edhe me u prek shume persona nga kjo gje.

Komentet: 0
Regjistrohuni Ne Forum Dhe Ti Dhe Behu Pjes E Alba-Vip
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyThu Jan 14, 2010 11:56 am nga Admin
Regjistrohuni ne Forum dhe merrni pjes ne shume tema ne te cila do mesoni shumeqka dhe do te jepni shume.

Ju nevojite te regjistroni nje nik edhe mos u tutni se nuk jav shes e-mail adresat.

Ju Pershendes dhe jeni te gjith te ftuar ne
www.Alba-Vip.com Forum.

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Rregullat e Moderatorit Te chatit
Alba-Vip.Forum - Portal EmptyMon Jan 11, 2010 12:15 pm nga Admin
Ketu do informoheni me rregullat e Moderatorve ju lutem qe ti lexoni ju Moderator te Alba-Vip-Video-Voice-Chat:

1.Admini Ose Moderatori i chatit nuk guxon te prish dhoma te krijuara nese ne ato dhoma nuk behet reklamim ose nuk ka Emer Fyes dhoma e krijuar.

2.Nuk ka te drejt te largoj ne dhoma me qels perveq ne raste kur aty ka reklamime te webe tjera te cilat ndalohen rreptesisht.

3.Ne dhomen …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Mbremje Gazmore
              
Këtu i keni te gjitha mbremjet Gazmore dhe Koncerte te organizuara ne mbar Diasporen Shqiptare
Ju gjithashtu keni mundesi ta vendosni mbremjen tuaj gazmore qe te tjeret te informohen reth saj. Per te bere kete kontaktoni ne Email: www.alba-vip.com@alba-vip.com
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Chat i Shpejt
Radio Koha
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Klubi Futbollistik ’Ilira’
Site Map
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
www.Alba-Vip.com