-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-


-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

www.Alba-Vip.com
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

INFORMATA RRETH ALBA-VIP

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Informata rreth Alba-Vip

Ketu Do te informoheni Gjdo gje qe ka te bej rreth Alba-vip.com
Moderator: Mc-LiNdY
33Tue Feb 02, 2010 1:54 pm
Admin -Lajmerim.!
Asnjë mesazh i ri

Pyetni Alba-Vip

Ketu mund te pyetni rreth Alba-Vip ne pergjithesi qka keni ndonje problem rreth www.Alba-Vip.com A po edhe Alba-Vip Video Voice Chat.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Informatat rreth Forumit Alba-Vip

Ne kete forum do informoheni rreth Alba-Vip Forum.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Ju lutem lexojini rregullat e Forumit.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

KRITIKAT RRETH ALBA-VIP

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kritikat rreth Alba-Vip

Ju Lutemi qe te mos na kurseni na kritikoni ketu nese mendoni se diqka s'eshte ne rregull me web.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Falenderoni Alba-vip

Falenderoni Alba-vip ne kete Rubrik
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

DISKUTIME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezentimi

Ketu Mund te prezentoheni qe sa do pak te njoftohemi dhe ne se kush jeni ju,A po dhe ju te dini per ne.
Moderator: Mc-LiNdY
12Thu Feb 03, 2011 9:38 am
Mc-LiNdY Pershendetje
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Te Lira

Ketu mund te diskutoni diqka qe nuk eshte cekur ne ndonje rubrik ne Forum.
Moderator: Mc-LiNdY
1131Mon Jul 19, 2010 5:44 pm
Mc-LiNdY .. Kryeminister Per Nje Dite ..
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe Njoftime

Pershendetni a po njoftoheni me dikend.
Moderator: Mc-LiNdY
23Fri Dec 10, 2010 2:33 pm
Mc-LiNdY .. Pershendtje Me Kongen ..
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Bisedoni rreth Dashuris.
Moderator: Mc-LiNdY
411Thu Apr 01, 2010 1:36 pm
Mickonja .. Dashuria E Par ..
Asnjë mesazh i ri

Shoqeria

Tem e Lire Argetim Te Kendshem.
Moderator: Mc-LiNdY
12Thu Oct 28, 2010 2:31 pm
alexs .. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..??
Asnjë mesazh i ri

Humor

Ketu Mund te lemi diqka qe eshte Humoristike dhe te te ndajm nje shaka me bashkbiseduesin ton.
Moderator: Mc-LiNdY
516Tue Sep 28, 2010 2:56 am
Mc-LiNdY Shikoje.........
Asnjë mesazh i ri

Moda

Ketu mund te Bisedoni rreth Modes Shqiptare dhe Asaj te Huaj.
Moderator: Mc-LiNdY
22Thu May 13, 2010 12:04 pm
Mickonja .. Cilin Stil E Preferoni Ne Garderob ..
Asnjë mesazh i ri

Muzik

Ketu mund te Ngarkojm a po te Informohemi diqka me shume rreth Gjdo lloj muzike.
Moderator: Mc-LiNdY
1830Tue May 17, 2011 2:36 am
Mc-LiNdY Meda - La ilahe il-Allah
Asnjë mesazh i ri

VIP

Ketu mund te postojn vetem antaret/e (VIP) Per tu bere Antar/e (VIP) Duhet te beni kerkes tek Admin.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Jeta ne Gurbet

Jepni mendimet tuaja rreth kushteve dhe jetes suaj jasht atedheut.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Paraqitja e Smundjeve te Nryshme

Te nderuar Vizitor/e, ju kisha lutur te gjitheve t'i paraqisni apo t'i peshkruani pikat e paralajmruese te semundjeve te ndryshmeSiq e dime te gjith, qdo semundje ka gjasat me te mtedhaja per sherim nese ne e zbulojme me kohe.Ai qe ka dituri rreth kesaj Lemije i mire presim postimet e juaja.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

VOTIME TE NDRYSHME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Votime te Ndryshme

Nese keni pyetje per diqka dhe deshironi te keni mendimin e vizitorve,ateher ketu mundeni te beni kete ne lloj votimi.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

MUZIKA SHQIPE /E HUAJ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika Popullore

Bisedoni rreth muzikes Popullore.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Muzika Argetuese

Bisedoni rreth muzike Argetuse Shqipe.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Muzika e Huaj

Bisedoni ne kete Forum per qfardo muzike tjeter te huaj dhe te qfardo zhanri.
Moderator: Mc-LiNdY
22Tue Apr 06, 2010 10:48 am
Mc-LiNdY Genta Ismajli ft. Cuneyt Cakym - Sexy 2010
Asnjë mesazh i ri

Albume Shqip 2011

Ketu Mund Te Gjeni Albumet e Reja Shqip 2011.
Moderator: Mc-LiNdY
1419Mon Aug 29, 2011 1:39 pm
coldd14 Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Dy Lulkuqe Nje Boj Peme [Album 2011]
Alba-Vip.Forum Empty
 

LIBRI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Libri

Bisedoni ketu rreth Lirbit Shqiptar
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Bisedoni rreth Librit te Huaj

Ketu mund te bisedoni rreth Librave te gjuheve te Huaja.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

POEZIT/KOMEDIT/DRAMAT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Poezi

Lexoni dhe postoni poezi
Moderator: Mc-LiNdY
212Fri Apr 02, 2010 3:49 pm
Mickonja .. P o E z I a ..
Asnjë mesazh i ri

Komedit Shqiptare

Ketu Mund te debatoni me shume rreth Komedive Shqipetare te shkruara dhe Televizive.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Komedit e Huaja

Ne kete forum mund te debatoni rreth qfardo Komedia te huaj si te shkruar dhe Televizive.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Dramat Shqiptare

Ju lutemi ndani dhe ju me ne ndonje Dram Televizive qe ju ka len mbresa a po ndonje Dram te shkruar,,,,Andaj ju ftojm te debatojm ne Kete Forum.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Dramat e Huaja

Ne kete forum mund te postoni rreth qfar do Drame te Huaj.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

GJUHA SHQIPE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Disktutoni ketu rreth Gjuhes Shqipe.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Letersia Shqipe

Shkruani Gjdo Gje Rreth Letresis Shqipe.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

GJUHET E HUAJA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Angleze

Bisedoni Ketu Rreth Gjuhes Angleze.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuhet Tjera

Debatoni ketu rreth gjuheve te tjera.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

SPORTI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Bisedoni me shum rreth sportit Shqiptar
Moderator: Mc-LiNdY
45Tue Mar 30, 2010 7:38 am
Mc-LiNdY Hysi gjobit lojtarët dhe trajnerët me nga 300 euro
Asnjë mesazh i ri

Boksi Shqiptar

Bisedoni rreth Boksit Shqiptar ne pergjithesi.
Moderator: Mc-LiNdY
11Tue Mar 30, 2010 7:29 am
Mc-LiNdY Boks, Shala mposhti sllovakun Tomko
Asnjë mesazh i ri

Sporti Pergjithshem.

Ketu mund te bisedoni rreth qfardo Sporti Shqiptar
Moderator: Mc-LiNdY
45Tue Mar 30, 2010 7:34 am
Mc-LiNdY Pak shpresë olimpike edhe për Fixhin e Samoan
Alba-Vip.Forum Empty
 

LOJERA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojera

Ju deshirojm Argetim te kendshem.
Moderator: Mc-LiNdY
66Sat Jan 29, 2011 3:11 pm
Mc-LiNdY Chicken Invaders 4 DoMo
Asnjë mesazh i ri

Zona e Shakave

Ndihuni te lire postoni gje gjeza, take, tregime qesharake etj...
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Argetim Te Kendshem.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

INFORMATIKA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Windws Vista

Bisedoni ketu rreth programit Windows Vista
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Windows Xp

Bisedoni rreth programit Windows XP
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Programe Per Windows

Diskutoni rreth programeve te ndryshme qe jane per Systemin Windows.
Moderator: Mc-LiNdY
3233Thu Feb 03, 2011 12:38 pm
Mc-LiNdY Nero 10
Alba-Vip.Forum Empty
 

FEJA ISLAME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Feja Islame

Ketu mund te debatoni gjdo gje rreth Fese Islame.
Moderator: Mc-LiNdY
211Sat Jan 29, 2011 2:19 pm
Mc-LiNdY Merrni animacionin e faljes se namazit
Asnjë mesazh i ri

Kur'ani dhe Sunneti

Debatim te Kendshem.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
 

SHKENCAT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofi

Filozofia dhe trajtimi i qënies njeri nga filozofët e ndryshëm nëpër epoka të ndryshme.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Asnjë mesazh i ri

Psikologji/Sociologji

Diskutime dhe kërkime mendimesh nga anëtarët mbi fushat e psikologjisë dhe sociologjisë dhe problemet që mund të hasim në kuptimin e qënies *Njeri*.
Moderator: Mc-LiNdY
12Fri Mar 26, 2010 1:48 am
kristina Çka është Psikologjia ?
Alba-Vip.Forum Empty
 

DASHURIA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

BISEDA SEX 18+

Kjo rubrik eshte 18+ andaj ju kshillojm qe ata qe jan me te rinje se kjo mosh te mos hyn fare ne te.Sepse ketu ka bisedime vetem per moshen madhore.
Moderator: Mc-LiNdY
22Sat May 05, 2012 4:45 pm
xheki40 pershendetje
Asnjë mesazh i ri

Humor Pa Cenzur Per Moshen 18+

Ju lutem te gjitheve qe "Humoret" te cilat nuk jane per moshen nen 18 vjeq t'i shenoni ketu ne kete Rubrike. Ju faleminderit per mirekuptim.
Moderator: Mc-LiNdY
00
Alba-Vip.Forum Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 198 artikuj
Forumi ka 542 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri molsarot
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 31 më Sun Dec 27, 2020 9:09 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: adion (34)
Legjenda : [ Administrator ][ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur