-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 .. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mickonja
.
.
Mickonja

Numri i postimeve : 30
Join date : 11/01/2010
Age : 32

.. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..?? Empty
MesazhTitulli: .. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..??   .. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..?? EmptyThu Apr 01, 2010 1:39 pm

.. Ju Mir Pres Ne Diskutim ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alexsNumri i postimeve : 1
Join date : 28/10/2010

.. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..?? Empty
MesazhTitulli: Re: .. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..??   .. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..?? EmptyThu Oct 28, 2010 2:31 pm

nermal se exziston shoqerija e sinqert por shum pak janeee qe exzistojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
.. Ah Egziston Shoqria E Vertet Dhe E Sinqert ..??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem- :: DISKUTIME :: Shoqeria-
Kërce tek: