-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-

-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem-
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat e Moderatorit Te chatit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Admin


Numri i postimeve : 3
Join date : 26/12/2009
Age : 35
Location : Kosove

Rregullat e Moderatorit Te chatit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e Moderatorit Te chatit   Rregullat e Moderatorit Te chatit EmptyMon Jan 11, 2010 12:15 pm

Ketu do informoheni me rregullat e Moderatorve ju lutem qe ti lexoni ju Moderator te Alba-Vip-Video-Voice-Chat:

1.Admini Ose Moderatori i chatit nuk guxon te prish dhoma te krijuara nese ne ato dhoma nuk behet reklamim ose nuk ka Emer Fyes dhoma e krijuar.

2.Nuk ka te drejt te largoj ne dhoma me qels perveq ne raste kur aty ka reklamime te webe tjera te cilat ndalohen rreptesisht.

3.Ne dhomen kryesore te rrespektohet Mbajtja e Micit edhe pse eshte staf i Alba-Vip chat,,,,10 Minuta ose 3 kenge,si per usera dhe si per Admina/Moderator .Por nese nuk ka ndonje user a po antar te stafit te chatit i cili kerkon Mikrofonin ateher le te mbahet nga ai/ajo deri sa te kerkon ndonje Mikrofonin.

4.Kur te kerkon ndonje user ndihme prej Moderatorve rreth qfardo ne chat Admini ose Moderatori duhet ta informoj me shume rreth chatit nese nuk ka njohuri dhe ju pyet juve.

5.Admini ose Moderatore qe keqperdor statusin e tij do i heket statusi automatikisht andaj ju lutemi te keni kujdes.


Me rrespekte nga: Gafi_7,,,,,,,,,,,,,KujTaa,,,,,


Edituar për herë të fundit nga Admin në Tue Mar 23, 2010 6:05 am, edituar 4 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-vip.com
 
Rregullat e Moderatorit Te chatit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-Mire Se Erdhet Ne www.Alba-Vip.com Ju Urojm Argetim Te Kendshem- :: INFORMATA RRETH ALBA-VIP :: Informata rreth Alba-Vip-
Kërce tek: